PIELĘGNACJA PODŁÓG DREWNIANYCH PRODUKTAMI FIRMY

LOBA-WAKOL

Pielęgnacja podłóg lakierowanych
Cleanercleaner
Środek czyszczący do każdego przypadku
Silny, wysoko skoncentrowany środek czyszczący o przyjemnym zapachu, nie uszkadzający czyszczonych powierzchni. Stworzony specjalnie na potrzeby linii produktów pielęgnacyjnych LOBACARE®, jednak o uniwersalnym zastosowaniu. Dokładnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzeniami oraz nadaje podłodze świeży wygląd. Zalecany do wszystkich podłóg korkowych, parkietu i parkietu wielowarstwowego. Idealnie nadaje się także do czyszczenia podłóg elastycznych i posadzek kamiennych.

 

CareCleanercleaner
Środek do pielęgnacji antystatycznej
Środek do pielęgnacji na bazie wodnej doskonale usuwający zabrudzenia, działający antystatycznie. Czyści i zarazem pielęgnuje. Tworzy jedwabiście matową, zmywającą się pod wpływem wody powłokę pielęgnacyjną i posiada właściwości antypoślizgowe wg normy DIN 18032. Zalecany do lakierowanego parkietu, podłóg drewnianych i korkowych, podłóg z PCW, CW, poliolefiny, linoleum, gumy oraz do posadzek z kamienia naturalnego i sztucznego.

 

Konserwacja podłóg lakierowanych
ParkettCareParkettCare
Środek do nabłyszczania i pielęgnacji podłóg
Środek do pielęgnacji na bazie wodnej, do wszystkich typów podłóg lakierowanych. Produkt wyróżnia się niezwykłą przyczepnością, w szczególności w odniesieniu do problematycznych podłoży takich jak np. podłogi pokryte lakierem z formułą antiscratch. Dodatkowe zalety: ochrona przed zarysowaniami, połysk, łatwy w stosowaniu.

 

Pielęgnacja podłóg olejowanych
ParkettSoapParkettSoap
Środek do codziennego czyszczenia
Środek do codziennego czyszczenia i pielęgnacji olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych, kamiennych i korkowych. Niewielkie ryzyko przebarwień także w przypadku drewna wrażliwego na działanie alkaliów (jak np. dąb). Pozostawia jedwabiście gładką warstwę pielęgnacyjną i działa antystatycznie. Nie zawiera rozpuszczalników.

 

Konserwacja podłóg olejowanych
ParkettOilParkettOil
Odświeżający środek pielęgnacyjny do podłóg olejowanych
Prosty w użyciu olej pielęgnacyjny na bazie naturalnych składników. Utrzymuje matowy wygląd podłóg olejowanych, nie nabiera połysku. Bieżąca pielęgnacja może być także przeprowadzana etapowo. Odświeża podłogę, usuwając jednocześnie zarysowania i silnie przylegające zabrudzenia. Dodatkowo niweluje lekkie uszkodzenia w oleju podkładowym. Zalecany środek do pielęgnacji impregnowanych olejem podłóg drewnianych, podłóg korkowych i parkietu.

 

ParkettOil DeluxeParkettOil Deluxe
Olej pielęgnacyjny
Olej pielęgnacyjny o wysokiej zawartości substancji stałych, przeznaczony do powtórnego olejowania i odświeżania silnie wytartych, impregnowanych olejem parkietów i podłóg z korka. Dostępny także w kolorze białym.