Witam Serdecznie

Galeria Parkietu zajmuje się sprzedażą podłóg drewnianych oraz profesjonalnym doradztwem technicznym z zakresu dobrania, wykonania i wykończenia podłóg.
W sprzedaży posiadamy bardzo szeroki asortyment materiałów podłogowych stosowanych m.in. na ogrzewanie podłogowe oraz produkowanych na indywidualne zamówienia, wykończonych lakierem lub olejem. Dodatkowo firma posiada w sprzedaży profesjonalną chemię, środki do pielęgnacji i konserwacji podłóg drewnianych oraz materiały parkieciarskie. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu do renowacji podłóg.
Oferujemy:
  • parkiety klasyczne i ozdobne (dąb, jesion)
  • medaliony, bordiury, intarsje
  • deski podłogowe
  dąb (klasyczny, czarny, thermo , postarzany)
  jesion (klasyczny, thermo)
  • podłogi egzotyczne
  lite
  wielowarstwowe
  • podłogi bambusowe(dąb, jesion)
  • mozaikę podłogową
  • listwy przypodłogowe (lite, okleinowe)
  Nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracę z klientem zaczynamy od ustalenia oczekiwań co do efektu końcowego. Następnie doradzamy w dobraniu kolorystyki, rodzaju drewna i sposobu wykończenia powierzchni. Na miejscu budowy doradzamy w jaki sposób ułożyć parkiet i jakie inne, potrzebne warunki należy spełnić aby podłoga była właściwie wykonana.
  Stylową i profesjonalnie wykonaną podłogę z drewna można uzyskać stosując markowe materiały, profesjonalne narzędzia, oraz korzystając z doświadczenia fachowców w tej branży. Wszystkie prace wykonywane są wg tradycyjnej i sprawdzonej technologii. Do każdego rodzaju podłóg dobieramy materiały chemiczne najwyższej jakości, ściśle dopasowane do danego gatunku drewna. Aby zagwarantować doskonałą jakość realizacji zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych parkieciarzy.
  Dajemy gwarancję na wykonanie podłogi.
  Architektom i firmom wykonawczym proponujemy stałą współpracę oraz upusty. Materiały z usługą VAT 7%
  Zapraszamy do współpracy.
  Z poważaniem

  Giżyńska Katarzyna Anna